Hakkımızda

Merhaba;

Eğer buraya bir süre instagram hesabımı takip ettikten sonra gelmediyseniz kim olduğum konusunda muhtemelen hiçbir fikriniz yoktur. Öyleyse kısaca tanışalım... 

Ben Serkan. 2019 yılından beri instagramda LAO mahlasını kullanıyorum ve Laoizm kullanıcı adı ile paylaşımlar yapıyorum. Instagram hesabımı açarken ünlü filozof LAO TZU'ya olan saygımdan dolayı bu ismi kullanmaya karar vermiştim ve herkes beni LAO olarak tanıyıp sevince öylece kaldı.

1984 doğumluyum ve 15 yılı aşkın süredir vedik astroloji ile ilgileniyor, özellikle hindu kaynaklardan bulabildiğim tüm eğitimleri alıyordum. 2018 yılında profesyonel olarak Astrolog olmaya karar verdim ve bugüne kadar binlerce danışanım oldu. 2020 yılında AstrolojiKursu.com'u açtım ve yüzlerce öğrencim de oldu. Öğrencilerimin başarıları benim için gurur kaynağıdır.

Bilinmezin derinliklerine dalan herkes gibi ben de 20li yaşlarımdan bari defalarca kayboldum, buldum, bulduğumu sandıklarımın yıkılışını izledim ve hayretimi arttırdım. Arayışlarımda şamanik eğitimler, inzivalar, kutsal bitkiler, psikedelikler, dergahlar, zikir çemberleri, gönül gözü gözü açık hocalarım, her türlü dini inancın metinleri, derin araştırmalar önemli rol oynadı. Birçok arayan gibi eğitimlerin önemli bir kısmı üst boyut olarak tabir edebileceğimiz farklı alanlarda gerçekleşti. 

Bu süreçte dharmamın, yani yaşam amacımın insanlara yol göstermek olduğunu idrak ettim. Fakat nasıl? Hangi yolu? Hangi yol kime daha uygun? Tüm yollar aynı yere mi çıkıyor yoksa doğru yere çıkan tek bir yol mu var? İşte bütün bunlar, sürekli değişen gerçeklik algısı ve içinde bulunduğumuz inanılmaz simülasyonda yapılan sayısız manipülasyon belli bir yol haritası çıkarmayı zorlaştırdı. Yine de kendi dharmamı gerçekleştirmeye karar verdim. Bu nedenle de Dharma Akademiyi açtım. 

Dharma Akademinin amacı insanlara kendi yaşam yolunu bulmalarında rehberlik etmektir. Kendi zihinleri ve bedenleri üzerinde kontrol sahibi olmalarını, sevgiyi bulmalarını ve teslimiyete geçmelerini, manipülasyonlardan kurtulmalarını ve enerjilerini çarçur etmemelerini sağlamak, hangi yolu seçerlerse o yolun aydınlık tarafına doğru ilerlemelerinde rehberlik etmektir. 

Instagram.com/laoizm